MACROSOFT çalışanları girişimci, yenilikçi, tutkulu, teknolojiyi iyi kullanan ve bu yüzden MACROSOFT’lu olmayı ayrıcalıklı sayan insan odaklı, etiğe saygılı, müşteriyi odağında tutan ve hayatın her alanında lider olmayı hedefleyen genç ve dinamik bir ailenin parçasıdır.

Takım arkadaşlarımızı; teknolojiyi çok yakından takip eden ve kendilerini yazılımın her alanında geliştirmeye yönelik fırsatları sağlayabilecek olan firmamızda çalışmak üzere beklemekteyiz.

Siz de MACROSOFT ailesinde yerinizi alabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

MACROSOFT belirli dönemlerde iş başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Eğer siz de ailemize katılmak istiyorsanız:

Microsoft Word ya da PDF formatındaki CV’nizi info@macroyazilim.com adresine “CV – Ad Soyad” konu başlığı ile gönderin. Başvurunuz değerlendirmeye alınacak ve size gerekli geri dönüş yapılacaktır.

Mobil Yazılım Uzmanı

Mobil teknolojiler alanında uzman, IOS veya Android ‘de uygulamalar geliştiren, yazılım geliştirme ve yayınlama sürecinin tüm aşamalarında görev alabilecek araştırmacı, sorumluluk sahibi ve iş disiplinine sahip,

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • IOS veya Android platformunun ikisinden birinde en az 2 yıl yazılım geliştirmiş, yaptığı çalışmalardan örnekler verebilecek,
  • Takım çalışmasına Yatkın,
  • İngilizce bilen,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Mobil yazılım uzmanı arkadaşlar arıyoruz.