MacTex

Küçük, büyük mağaza ve perakende satış hizmeti sunan tekstil firmaları için kendi alanında geliştirilmiş en iyi çözüm paketidir.

MacTex işletmenin ürün satınalma aşamasından başlayıp son alıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamaları takip eder. MacTex birden çok şubesi olan mağazalarda,mağaza stoklarını tutabilir ve stoklardaki ürünleri renk, boy, beden, türlerine ayırabilir ve gruplandırarak takibini sağlar.

MacTex ile toptan satış işlemi gerçekleştirebilir ve toptan satış yapmış olduğunuz müşterileri root ve bölgelere ayırabilir ve raporlar düzenleyebilirsiniz.

Perakende satış noktalarında kredili satış yapma özelliği ile promosyon ve kampanya düzenleyebilir,şube ve merkez arasında veri aktarımları sağlayabilirsiniz.

Ürün yönetimi ve dağıtım bölümü sayesinde bir ürünün hangi alıcılara ulaştığını takip edebilirsiniz. MacTex ile ürünlerinize barkod etiketi bastırabilir ve barkodlu satış sağlayabilirsiniz.

Finans modülü ile müşterilerinizin hesaplarını,bankalarınızı,çek ve senet işlemlerinizi, işletme içi gider ve personel takibini sağlayabilirsiniz.

Özellikler:

Stok Yönetimi
Sipariş Satın Alma
Cari Hesap İşlemleri
Çek Senet İşlemleri
Banka İşlemleri
Kasa İşlemleri
Teklif İşlemleri
Kredili Satış
Fatura İşlemleri
İrsaliye İşlemleri
Peşin Satış Yönetimi
Promosyon Yönetimi
Mağaza Zinciri Yönetimi
Şube Merkez Veri Aktarımı
Ürün Yönetimi ve Dağıtım
Barkodlu Satış
Barkod Etiket Basımı
Kampanya Yönetim
Çoklu Şube Entegrasyonu

Program İsmi : MacroSoft Tekstil Programı
Versiyon : 4.0.1
Boyutu : 34.9 MB
Lisansı : Demo- 60 gün deneme
İşletim Sistemi : Windows -98/Me -2000/2003/2008 -XP – W7
Dil : Türkçe
Üretici İsmi : MacroSOft Yazılım
Üretici Sitesi : www.macroyazilim.com
Üretici Telefon : 0.324.238.43.73 (pbx)