ERP sistemlerimiz özelleştirilebilir yapısı sayesinde, kullanıcı ara yüzleri, iş kuralları, rapor ve formlar işletmenizin iş süreçlerine tam olarak uyum sağlayabilecek her türlü teknolojik ve mimari altyapıya sahiptir.

ERP Sisteminize işletmenize özel ilave modül, farklı yazılımlardan entegrasyon, veri konsolidasyonu veya özel raporlama gereksinimleriniz olabilir.

Farklı sektörler için geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz masaüstü veya web uygulaması geliştirilmesinde sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Özel Proje Geliştirme İş Sürecimiz

  • İhtiyaç ve Proje Analizi

ERP Danışmanı ve yazılım geliştirme ekibimiz sizlerle birlikte toplantı düzenleyerek ihtiyaç ve beklentileri net olarak belirler, projenin amaçları ve hedefleri tüm detayları ile belirlenerek doküman haline getirilir.

  • Tasarım

Proje web tabanlı veya masaüstü olabilir, hangi platformda yazılım geliştirileceğinin belirlenmesi ile tasarım sürecine geçilir. Tasarım sade ve kullanımı kolay yapıda gerçekleştirilir.

  • Kodlama

İhtiyaç analizi ve tasarım aşamalarında sizlerle yapılacak toplantı ve teyit alınan uygulama neticesinde özel yazılımın kodlama sürecine başlanır.

  • Test

Kodlama süreci tamamlanan projenin test süreci için işletmeniz sistemine yüklemesi gerçekleştirilir, proje sorumlusu ve firmanızdaki proje yetkilisi ile birlikte proje testleri yapılır, tespit edilen konular varsa tekrar yazılım geliştirme faaliyeti sürdürülür. Test süreci, projenin hedeflenen çıktıları sağladığının görülmesi ile tamamlanmış olur.

  • Uygulama

Projenin test sürecini tamamlaması ile birlikte işletmede ilgili kullanıcıların eğitimlerinin verilmesi ve uygulamaya geçiş çalışmaları gerçekleştirilir.